Агроудобрения

Стімпо - стимулятор росту широкого спектру дії, призначений для обробки насіння і обприскування посівів зернових, зернобобових, технічних, кормових, овочевих, баштанних культур, винограду, плодово-ягідних культур, їстівних грибів. Застосовується також на декоративних і лісових деревах, чагарниках, при вирощуванні квітів і газонних трав. Стімпо сприяє прискореному діленню рослинних клітин, розвитку більш потужної кореневої системи, збільшення площі листкової поверхні і вмісту хлорофілу, знижує фітотоксичну дія пестицидів, має антимутагенний ефектом, покращує якість вирощеної продукції, підвищує врожайність,
стійкість рослин до хвороб і несприятливих факторів зовнішнього середовища (переохолодження, перегрівання, нестачі або надлишку світла і вологи).

Регулятор росту "Стімпо" - новітній композиційний препарат біологічного походження,в основу дії якого покладено синергічний ефект взаємодії продуктів біотехнологічного культивування грибів-мікроміцетів з кореневої системи женьшеню і продуктів життєдіяльності бактерій Streptomyces Avermetilis - аверсектіна. До складу препарату входить біопрепарат з антипаразитарною дією. До складу Стімпо входять ненасичені кислоти С11-С28, вуглеводи (глюкоза, рибоза, галактоза), близько 15 амінокислот, мікроелементи - іони К, Mn, Mg, Fe, Cu, аналоги натуральних фітогормонів типу Цитокинин і Ауксин, біогенні мікроелементи, поліненасичені жирні кислоти, відповідальні за освіту фітонцидів і фітоалексинів, а також аверсектін. 

Норми витрати:

  • 20-25 мл на тонну насіння або 15-20 мл на гектар посівів залежно від культури та рівня агрофону.

Клас токсичності:

  • Препарат відповідно до ГОСТ 12.1.007-76 належить до нетоксичних речовин.

Умови зберігання:

  • Препарат зберігають в упаковці виробника в сухому, темному приміщенні при температурах до 30 ° С.

Термін зберігання - 3 роки.

Спосіб застосування: біостимулятор "Стімпо" застосовують у вигляді водного розчину в одній суміші з іншими препаратами, який готують в день використання. Його доза при внесенні на тонну насіння або на гектар посівів досить мала, тому важливо, щоб препарат був рівномірно розчинений в робочому розчині.Для цього воду з біостимулятором та іншими препаратами ретельно перемішують.

Передпосівна обробка насіння: обробку насіння зернових колосових культур, цукрових буряків, кукурудзи, технічних та інших культур препаратом Стімпо проводять на насіннєвих і кукурудзокалібрувальних заводах, а також у господарствах.Цей агрозахід проводиться відповідно до вимог для кожної культури, правилами безпеки та санітарними нормами. Ці роботи необхідно проводити якісно і швидко, щоб не допустити набухання насіння і пошкодження їх оболонок.

Позакореневе (листова) обробка: посіви обприскують водними розчинами біостимулятору спільно з пестицидами за допомогою штангових обприскувачів або авіатехніки. Найефективнішими для внесення препарату є ранкові години до 10-11 та вечірні години - після 17. Не рекомендується обприскування посівів при швидкості вітру вище 4 м / с.Обсяги водних розчинів препарату з розрахунку на гектар посівів для польових культур передбачені інструкціями до обприскувачів (250-300 л / га).

Допускається зниження норм концентрації робочого розчину на гектар при малооб'ємних зрошення до 12-25 л / га і до 2,5 л / га при обробці УМО (ультрамалих обробка).

Норми внесення препарату Стімпо: для передпосівної обробки насіння всіх культур: 25 мл/т (робочого розчину - 10 л/т);

Для обприскування посівів: 20 мл/га (робочого розчину - 250-300 л/га).

Рекомендовані фази внесення:

Культура

Фаза внесення

Пшениця озима,

ячмінь озимий, ярий

- кінець кущіння

- вихід в трубку

Соя

- бутонізація

- початок цвітіння або одночасно з фітосанітарною обробкою

Кукурудза

- 5-7 лист або з внесенням гербіцидів

Подсолнечник, рапс

Соняшник, ріпак

Полуниця

1 обробка - фаза повного виходу квітконосів;

2 обробка - фаза повного закінчення цвітіння;

3 обробка - після плодоношення

Овочеві культури (відкритий грунт)

Буряк столовий

1 обробка - фаза 2-4 пари справжніх листків;

2 обробка - фаза змикання листя в міжряддях

Морква

1 обробка - фаза 2-4 пари справжніх листків;

2 обробка - фаза закладки подсім'ядольного коліна

Огірок

1 обробка - фаза 2-4 пари справжніх листків;

2 обробка - фаза початок цвітіння

3 обробка - початок плодоутворення

Томати

1 обробка - в день висадки розсади у відкритий грунт;

2 обробка - фаза початок цвітіння;

3 обробка - початок плодоутворення

Капуста білоголова

1 обробка - в день висадки розсади у відкритий грунт;

2 обробка - через два тижні;

3 обробка - фаза масової зав'язі головок

Овочеві культури (закритий ґрунт)

50 мл на одну тонну концентрату живильного розчину з подальшим розведенням водою і внесенням під кожну рослину в період початку плодоношення в обсязі 2,5-3 л на підгодівлю згідно з технологічним регламентом постійно