Агроудобрения

Детальний опис товару: препарат є продуктом біологічного походження. Характеризується підвищеним вмістом аналогів фітогормонів, поліненасичених жирних кислот, відповідальних за вироблення фітонцидів, фітоалексинів і хелатних форм біогенних мікроелементів.

Застосування: Біолан є стимулятором росту широкого спектру дії, дозволений для обробки насіння та обприскування рослин зернових, зернобобових, технічних, кормових, овочевих, баштанних культур, винограду, плодово-ягідних культур, їстівних грибів. Застосовується також на декоративних і лісових деревах, чагарниках, кольорах і газонних травах. Дозволений до використання в приватному секторі.

Механізм дії: сприяє прискореному діленню клітин, розвитку кореневої системи, збільшення листової поверхні і вмісту хлорофілу, знижує фітотоксичної дія пестицидів, має антимутагенний ефектом, покращує якість вирощеної продукції, збільшує урожай.

Норми витрати: 20 мл. на 1 тонну насіння; 10-15 мл.на 1 гектар посівів залежно від культури та рівня агрофону.

 

Клас токсичності: препарат за ГОСТ 12.1.007-76 відноситься до малотоксичних речовин.

Умови зберігання: препарат зберігають в упаковці виробника в сухому, темному і прохолодному приміщенні при температурі 0-30 ° С. Гарантійний термін зберігання - 3 роки.